وبلاگ پشتیبان فروشگاه اینترنتی سی دی گستر

در این وبلاگ اخبار فروشگاه,اطلاعیه ها و مطالب اموزشی و نتایج قرعه کشی دوره ای فروشگاه اینترتی سی دی گستر قرار خواهد گرفت

وبلاگ پشتیبان فروشگاه اینترنتی سی دی گستر

در این وبلاگ اخبار فروشگاه,اطلاعیه ها و مطالب اموزشی و نتایج قرعه کشی دوره ای فروشگاه اینترتی سی دی گستر قرار خواهد گرفت

فروشگاه اینترنتی سی دی گستر با در اختیار داشتن ارشیو کامل بانک نرم افزار و آموزشی و سایر همراه با کادری مجرب خدمت گذار شماست

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

معرفی فروشگاه اینترنتی سی دی گستر

شنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۰۱:۱۸ ق.ظ

 فروشگاه اینترنتی سی دی گستر از فروردین ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی آغاز کرد و از همان ابتدا هدف خود را جلب  رضایت مشتری قرارداد و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ارائه  محصولات و خدمات متنوع با کیفیت بالا با همت و تلاش مستمر و مثبت در حال فعالیت میباشد.

پیام مدیر فروشگاه

موجب کمال خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان و مخاطبان ارجمندی که فروشگاه اینترنتی سی دی گستر را شایسته خدمت به خود دانسته‌اید فراهم آورده است.
خدمتگزاران شما درفروشگاه اینترنتی سی دی گستر از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته‌اند که به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگیهای محیط کسب و کار ، درک صحیح و کارشناسانه از تجارت الکترونیک و شناسایی نیازهای به حق مشتریان ارجمند، به خدمات جدید و به روز  تجارت الکترونیک زمینه ساز خدمت دهی مناسب و درخور باشند. اعلام این مطلب موجب خرسندی است که  فروشگاه اینترنتی  سی دی گستر از بدو تاسیس تا کنون مورد اعتماد و حسن تعامل شما مشتریان گران ارج به عنوان فروشگاه اینترنتی مطرح  در تجارت الکترونیکی  بود است.
با اتکا به یاری خداوند سبحان برای جلب رضایت شما مشتریا
ن گرامی با ارائه خدمات متنوع و به روز برای ارتقای رضایتمندی شما  با همت و تلاش مستمر و مثبت  فعاللیت خود را ادامه خواهیم داد.

DVD از کلمات Digital Versatile Disc ، اقتباس شده است. با استفاده از درایوهای DVD می توان اطلاعاتی بالغ بر 4.7 گیگابایت را بر روی یک دیسک ذخیره نمود. اطلاعات فوق، تقریبا" هفت برابر داده هایی است که می توان بر روی یک CD R (دیسک های با قابلیت نوشتن یک مرتبه) و یا CD RW (دیسک هائی با قابلیت نوشتن چندین مرتبه) ذخیره نمود. درایوهای DVD ، نظیر رایتر امکان استفاده از دیسک هائی با قابلیت نوشتن یک مرتبه و دیسک هائی با قابلیت نوشتن چندین مرتبه را فراهم می نمایند. از دیسک هائی با قابلیت نوشتن یک مرتبه، اغلب در رابطه با ایجاد دیسک های ویدیوئی DVD استفاده می گردد. (قابل استفاده در DVD Player های استاندارد).

 

از دیسک هائی با قابلیت نوشتن چندین مرتبه بمنظور ذخیره سازی حجم بالائی از داده و Backup اطلاعات موجود بر روی هارددیسک، استفاده می شود. نرخ انتقال اطلاعات در درایوهای DVD بمراتب بیشتر از درایوهای CD ROM است. یک DVD که دارای سرعتی بالغ بر 1X می باشد، سریعتر از یک CD معمولی با سرعت 8X (سرعت یک درایو DVD بین هشت تا نه برابر سرعت یک CD ROM می باشد) می باشد. DVD از مدل فشرده سازی MPEG 2 در رابطه با ویدئو وصوت استفاده می نماید. بدین ترتیب، تصاویر با کیفیت و شفافیت بیشتری ایجاد و امکان استفاده از پتانسیل های صوتی Dollby Digital و DTS) Dollby Theater Systems) نیز فراهم می گردد. با استفاده از تکنولوژی MPEG 2 در هر فریم، 480 خط افقی عرضه می گردد. (در دیسک های لیزری 425 و در VHS بین 250 تا 270)

تکنولوژی DVD، با کاهش طول موج از 780mm به 625 تا 650mm ، ظرفیت ذخیره سازی را افزایش می نماید. یکی از قابلیت های جالب درایوهای DVD ، توانائی آنان در حمایت از انواع متفاوتی از رسانه های ذخیره سازی نظیر: CD ROM,CD R و CD RW است. در صورتیکه قصد تهیه یک درایو DVD وجود داشته باشد، می بایست با انواع رسانه ذخیره سازی حمایت شده توسط DVD ، آشنا شویم. دیسک های DVD به دو گروه عمده + و تقسیم می گردند. درایوهای DVD می توانند از یک و یا هردو گروه فوق، استفاده نماید. پس از مشخص نمودن نوع درایو DVD ، می توان ازدیسک های DVD سازگار با آن، استفاده نمود.


چه دی وی دی هایی قابل اطمینان هستند؟

شنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۵ ق.ظ

چه دی وی دی هایی قابل اطمینان هستند؟

این سوالی هست که برای خیلی از افراد بی پاسخ مانده

دیسک‌های مرغوبی که در بازار ایران موجود است: تی دی کی. فوجی. ورباتیم. تی گیت. ماکسل. سونی.ورباتیم و پرینکو میباشند البته دی وی دی های نامرغوب و تقلبی از این برندها در بازار ایران فراوانه و باید با دقت زیادی این دیسکها را تهیه کرد

مطالبی که در زیر بیان میکنم حاصل یکماه تحقیق و بررسی من در صدها سایت اینترنتی داخلی و خارجی است و فکر کنم بتونم تا حدودی جواب شما رو بدم!